Monika Jurczyk OSA

Pierwsza polska personal shopper. Szefowa wielu szaf :) Autorka bestsellerowego poradnika "Bądź boska. Osobista stylistka radzi". 

Co robię?

  • Jako osobista stylistka już od siedmiu lat pomagam w zakupach klientom indywidualnym w Polsce i za granicą (www.personalstylist.pl).
  • Jako trenerka stylu prowadzę zarówno szkolenia dla firm jak i przekazuję swoją wiedzę przyszłym osobistym stylistkom, ponieważ zależy mi żeby branża trzymała wysoki poziom i przestrzegała określonych standardów (www.akademiaosy.pl).
  • Jako ekspert medialny udzielam się zarówno w mediach tradycyjnych (TVN, TVP, TV4 Wprost, Newsweek) jak i w internecie, który, po modzie, jest moją drugą miłością.
  • Jako dziennikarka z zamiłowania i wykształcenia kocham pisać felietony (Miasto Kobiet, Moda Forum, Onet.pl ), a jesienią ukazała się moja pierwsza książka „Bądź boska”.
  • Jako autorka polskiego systemu sylwetek testuję go na tysiącach klientek w galeriach handlowych w całym kraju.
  • Jako pasjonatka mody nie mogę żyć bez najlepszych pokazów (jestem stałym gościem London Fashion Week a jednym z moich „fashion moments” jest pokaz Vievienne Westwood), portali modowych i oczywiście…zakupów :)
  • Kocham zamieniać kobiety w gwiazdy swojego życia.

Dlaczego szkolenia on-line?

„ Kocham mówić i przekazywać swoją wiedzę. Widzę, że to co dla mnie wydaje się oczywiste nie jest takie dla wszystkich. Chętnie dzielę się swoimi sztuczkami, bo naprawdę głęboko wierzę, że każda z nas niezależnie od figury i stanu portfela jest piękna. Wystarczy tylko trochę nad tym popracować. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkich stać na spędzenie ze mną całego dnia na zakupach. Codziennie dostaję kilka maili z prośba o pomoc. Mam nadzieję, że te szkolenia video pomogą tym kobietom, które chcą coś zmienić, dodadzą odwagi tym, które jeszcze się wahają, a przede wszystkim ułatwią robienie zakupów wszystkim, którzy czują, że wydają za dużo i zbyt bezsensownie. „


Zobacz moje szkolenia

Lekcja 1 Szafa

pobierz za darmo!!
0,-
dowiedz się więcej

Lekcja 2 Zakupy

29,-
dowiedz się więcej

Lekcja 3 Sylwetka

29,-
dowiedz się więcej

100% profesjonalizmu, oszczędności i inspiracji

95% zadowolonych klientek
Akademii Wizerunku Osa.

Badania potwierdzają, że
80% sukcesu zależy
od Twojego wizerunku.

W każdej dziedzinie życia.